_A4P0895_Eva

Eva Gustafsson

VD
Civilingenjör
Diplomerad fuktsakkunnig
Byggdoktor
Mobil: 070-249 00 91
E-post: eva.gustafsson@conservator.se



_A4P0979_Johan

Johan Jonsson

Byggdoktor
RBK-auktoriserad fuktkontrollant
Miljöinventerare
Mobil: 070-394 40 70
E-post: johan.jonsson@conservator.se



Hanna Rosenlund

Administratör
Ekonomiansvarig
Telefon: 0480-888 50
E-post: hanna.rosenlund@conservator.se

 

 

_A4P0960_Linus

Linus Björnlund

Byggdoktor
RBK-auktoriserad fuktkontrollant
Diplomerad lufttäthetsprovare
Certifierad termograför
Certifierad passivhusexpert
Mobil: 070-290 11 36
E-post: linus.bjornlund@conservator.se

 

Mikael Nilsson

Byggdoktor
Skadeutredare
Certifierad radonexpert
Miljöinventerare
Mobil: 070-249 00 72

 

 

Bild kommer...

Albin Eriksson

IT-administratör
Marknadsföring
Mobil: 070-345 44 70
E-post: albin.eriksson@conservator.se

 

 

_A4P0943_Jonas

Jonas Kembring

Drifttekniker
Byggdoktor
Miljöinventerare
Mobil: 070-249 50 70
E-post: jonas.kembring@conservator.se



_A4P0935_Timo

Tino Schäfer

Byggtekniker
Skadeutredare
Termograför
Diplomerad lufttäthetsprovare
Miljöinventerare
Marknadsföring
Mobil: 070-201 05 04
E-post: tino.schafer@conservator.se



_A4P0970_Adam

Adam Stark

Byggdoktor
RBK-auktoriserad fuktkontrollant
Mobil: 070-585 50 70
E-post:  adam.stark@conservator.se



Mattias Hall

Byggdoktor
Högskoleexamen Byggteknik
VVS-tekniker
Mobil: 070-585 00 25
E-post: mattias.hall@conservator.se



_A4P0993_Lennart

Lennart Gustafsson

Senior Adviser
Sjöingenjör
Byggdoktor
Mobil: 070-588 88 50
E-post: lennart.gustafsson@conservator.se



Du kan även använda formuläret nedan

Ditt namn (obligatorisk)

E-postadress (obligatorisk)

Telefonnummer

Ämne

Ditt meddelande

captcha
skriv koden och klicka på skicka.

Fyll i ditt namn, e-postadress, telefonnummer och ditt ärende och tryck på skicka. Vi hör vi av oss så fort som möjligt.

Genom att klicka på skicka godkänner du även att du tagit del av vår integritetspolicy gällande vår hantering av personuppgifter.